Brand Logo

TESAŘSTVÍ

Zhotovení tesařských konstrukcí a veškeré ošetření ochrannými nátěry dřeva proti houbám a plísním, to je pouhý zlomek služeb, které najdete v nabídce naší společnosti – Tesařství Pardubice. Jelikož spolupracujeme pouze se zavedenými výrobci prvotřídního smrkového dřeva, provádíme vždy jen z kvalitních materiálů i takové věci, jako jsou různé zahradní pergoly, sruby, altány, dřevěné chatky.. Troufneme si ovšem i na větší projekty - dřevostavby, půdní vestavby, rekonstrukce střech a podbíjení říms palubkami. V naší nabídce dále najdete výrobu klasických krovových konstrukcí i konstrukce ze sbíjených vazníků a spoustu dalších odborných, tesařských prací. Tesařství Pardubice je zárukou kvality a to nejenom při zhotovení střechy na klíč. Pokud tedy potřebujete jakoukoliv tesařskou práci v okolí Pardubic a Chrudimi (může být i větší vzdálenost, dojedeme kamkoliv - vše záleží na domluvě), v klidu si prohlédněte naši nabídku a kontaktujte nás telefonicky anebo pomocí webového formuláře.

TESAŘSTVÍ Tesařství

POKRÝVAČSTVÍ

Pokud vaše střecha už doslova volá o pomoc a vy tenhle problém potřebujete urgentně vyřešit, potom jste na správné adrese. Jako první krok je nutné vypracovat cenovou kalkulaci, kterou vám zhotovíme zcela zdarma. Dále vám poradíme, jaký druh střešní krytiny je vhodný právě pro tu vaši střechu, doporučíme střešní doplňky a to vše doplníme souvisejícími pracemi. Nemusíte se bát, že vám budeme nutit předraženou krytinu anebo takovou, ve které z jakýchkoliv důvodů nenajdete zalíbení. Konečné rozhodnutí, jaká střešní krytina bude pokrývat vaši střechu, je vždy na vás. Střechy Pardubice vám prostě vyjdou ve všech směrech vstříc. Velmi důležitá je ovšem i konzultace, týkající se projektové dokumentace o konstrukci vaší střechy. Podle těchto nezbytných parametrů se odvíjí samotný výběr krytiny. Tento krok je důležitý u typu těžších střešních krytin, jako jsou kupříkladu značky BRAMAC, BETA, BESK, TONDACH, ROBEN apod. Prostě se vždy snažíme najít tu správnou a odpovídající alternativu pro každý typ střechy. Je pro nás naprostou samozřejmostí splnit veškerá očekávání a požadavky a to vždy k zákazníkově plné spokojenosti. Pokud přemýšlíte o zabudování střešních oken do vaší stávající střechy, potom se nám bez obav svěřte do péče. Střechy Chrudim totiž poskytují a jsou schopny zabezpečit i takovéto práce. Nabízíme vám montáž střešních oken a veškerých střešních doplňků a to s výrobky VELUX a ROTO. Nejvíce operujeme v okolí měst Pardubice a Chrudim, ovšem můžeme opravit střechu i ve vzdálenější destinaci. Vyberte si z naší bohaté nabídky pokrývačských služeb a kontaktujte nás telefonicky anebo pomocí webového formuláře.

POKRÝVAČSTVÍ

KLEMPÍŘSTVÍ

Klempířina je velmi důležitým prvkem na každém domě. Klempířství Pardubice proto nabízí hned několik druhů práce právě za tímto účelem. V naší nabídce je kromě klasických klempířských služeb i výroba a prodej klempířských produktů. Konkrétně se jedná o výrobky z mědi, hliníku, kolena odtoková (TiZn) a PZ - klempířský prvek sloužící k odklonění svodu blíže ke stavbě nebo může také sloužit jako koleno výtokové. Další, nezbytnou službou pro tuto profesi, kterou taktéž najdete v naší nabídce, je montáž okapových systémů a falcovaných krytin. Odborné posouzení a doporučení těch nejvhodnějších klempířských prvků pro vaši střechu je pro nás samozřejmostí. Veškeré tyto práce provádíme ve městech Pardubice, Chrudim a jeho okolí, rádi vás ale navštívíme i v jiných městech. Vyberte si z naší bohaté nabídky klempířských služeb a kontaktujte nás telefonicky anebo pomocí webového formuláře.

Klempířství

LEŠENÁŘSTVÍ

Pro každého zákazníka, který potřebuje jakékoliv atypicky prostorové lešení, jsme připraveni ho postavit a to vždy podle jeho potřeb a přání. Samotné lešenářství provádíme hlavně díky trubkovému lešení a háky lešení. V současné době vlastníme cca 1200m2 kvalitního trubkového lešení, které používáme při opravách či renovacích střech. Potřebujete postavit k domu lešení, které by odpovídalo vašim potřebám a rozměrům? Potom nás kontaktujte buď přímo telefonicky anebo za pomoci našeho webového formuláře.

LEŠENÁŘSTVÍ

ZEDNICTVÍ & NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Když se řekne oprava střechy, není to jen o položení krytiny či zhotovení krovů. Zcela automaticky se do těchto úkonů řadí i oprava komínů, pokud je to potřeba. S tím jsou nezbytně spojeny i drobné zednické práce, jako je například vyzdívání komínů, štítů a další různé úpravy, spojené s opravou střechy. S těmito zednickými úkony jsou velmi úzce propojeny i natěračské práce. Celkové služby od a do zet jsou pro nás prostě samozřejmostí. Kontaktovat nás můžete buď telefonicky anebo pomocí webového formuláře.

ZEDNICTVÍ ZEDNICTVÍ