Střešní Krytiny

www.tesarstvistryka.com

Střešní krytiny - betonová krytina

Tato krytina je populární pro snadnou pokládku, který má ucelený sortiment pro snadnou opravu poruch. V našem sortimentu betonových tašek najdete například výrobky od firmy Bramac. Obecně platí, že oproti páleným střešním krytinám jsou u betonových střešních krytin relativně levnější doplňky (krajové, odvětrávací a další speciální tašky). Chcete-li se tedy u své střechy řídit především cenou, je dobré neporovnávat pouze cenu za m2, ale nechat si připravit ucelenou cenovou nabídku na Vaši konkrétní střechu.

Střešní krytiny - pálená krytina

Pálené tašky se vyrábí z čistě přírodních materiálů (ze speciální cihlářské hlíny) a pálí se za vysokých teplot. Takto vyrobená taška je výborným tepelným izolantem a skvěle akumuluje. V našem sortimentu najdete výrobky například od firmy KM Beta.

Střešní krytiny - vláknocementové

Tyto lehké střešní krytina jsou vyrobena na bázi cementu a umělých vláken, má speciální povrchovou úpravu založenou na třístupňovém barvení. V našem sortimentu najdete výrobky například od firmy Cembrit.

Střešní krytiny - bitumenová střešní krytina

Krytina se stále těší větší popularitě. Vyrábí se z asfaltové lepenky pokryté tenkou vrstvou speciální minerální nebo keramické drtě, kterou je hustě posypána. Bitumenový šindel se klade na sebe, vlivem slunce se "zapeče" a tím vykazuje velmi dobré izolační vlastnosti. Dalšími výhodami jsou odolnost proti ohni, slunečnímu záření a jednoduchá a rychlá montáž. V našem sortimentu najdetenapříklad výrobky od firmy Iko, Onduline.